Чи проводяться онлайн заняття у автошколах

Сьогодні дедалі частіше для опанування теоретичних або практичних навичок використовуються дистанційні форми навчання. Онлайн-формат помітно спрощує життя, заощаджує ваш час і дозволяє зробити графік більш гнучким. Звісно, коли мова заходить про курси водіїв, важливо пам'ятаєте, що окрім теоретичної бази, необхідно також опанувати практику – тобто від'їздити на автомобілі певну кількість годин.

Україна має ряд нормативно-правових актів, за якими допускається автошкола онлайн – дистанційне відвідування теоретичного блоку. Як проводяться заняття у дистанційному форматі, наскільки вони є інформативними, корисними та такими, що допоможуть у здачі іспитів? Ми підготували відповіді на кожне з цих питань.
Чи проводяться онлайн заняття у автошколах

Чи є онлайн автошколи офіційними

Тривалий час дистанційне навчання навичкам з управління транспортним засобом вважалось неофіційними. Отже, його результати не були дійсними – потрібно було повторно проходити теоретичний та практичний блок занять вже у офлайн закладах.

Чи можна вчитися в автошколі онлайн (Україна) сьогодні? Так, з 2022 року став діяти новий закон, який дозволяє здобувати усі необхідні знання і навички у тому числі дистанційно. А отже, ви можете обирати будь-які курси водіїв – онлайн автошкола може розташовуватися у будь-якому куточку України, що помітно розширює вибір закладів.

Скільки триває дистанційне навчання в автошколі? Так само, як і стандартне відвідування занять. Тривалість одного курсу складає 1,5-2,5 місяців. Остаточна тривалість залежатиме в першу чергу від того:

  • як часто ви зможете відвідувати заняття;
  • як швидко опановуєте нову інформацію;
  • з якого разу зможете успішно скласти теоретичний та практичний іспит з водіння.

Якщо своєчасно записуватись на лекції, уважно слухати інструкторів, ви можете отримати посвідчення водія вже через 2 місяці.

Яке навчання в автошколі краще: стаціонарне або дистанційне

Багатьох потенційних водіїв також цікавить, як краще вчитися на права: онлайн чи офлайн? Звісно, універсальної відповіді на це питання немає. Кожен з форматів має як свої переваги, так і недоліки.

Якщо говорити власне про онлайн автошколи, то серед основних їхніх переваг:

  1. Максимальна зручність. Тепер вам не потрібно думати про те, як встигнути після роботи доїхати в автошколу. По-перше, розклад занять максимально зручний. По-друге, ви можете приєднатися до уроків абсолютно з будь-якого місця – через смартфон чи планшет навіть у перерві на роботі, під час прогулянки тощо.
  2. Заощадження часу. Ті години, що ви використовуєте на те, щоб дістатися до автошколи і назад додому, ви можете проводити з більшою користю.
  3. Великий вибір програм. Як і у офлайн форматі, онлайн навчання в автошколі дозволяє обирати різні програми для проходження занять, створювати свій індивідуальний графік.
  4. Можливість вибору з усіх можливих автошкіл. Обираючи заклад для офлайн заняття, потрібно звертати увагу на його місцезнаходження. Тут цей фактор стає не таким важливим.

Головне обирати навчальні заклади, які працюють на офіційній основі і мають усі необхідні ліцензії. А також відповідний досвід у тому числі у викладанні онлайн. З недоліків, які має online автошкола – збільшена потреба у самодисципліні. Через більш гнучкий розклад стає важко дисциплінувати себе та змусити своєчасно приєднуватися до теоретичних занять.

А також, звісно, мінусом є відсутність практики. Для того щоб навчитися управляти транспортними засобами, все ж необхідно буде відвідувати навчальний заклад.
ПРО НАС
пр-т Визволителів, 1
(вул. В.Шимановського 2/1)
вул. Срібнокільска, 1-А
Дарниця
Позняки
© 2016 - 2024 Автошкола Twist
вул. Самійла Кішки (Маршала Конєва), 10/1
Іподром
Доступна оплата частинами від Monobank