Найпоширеніші питання про навчання в мотошколах

Для того, аби впевнено керувати мотоциклом, необхідно пройти відповідне навчання. Під час якого ви засвоюєте теоретичні та практичні навички, отримуєте допомогу та супровід досвідчених кваліфікованих інструкторів. І наприкінці отримуєте спеціальне посвідчення, в якому зазначається категорія А, А1. Саме вона дозволяє в подальшому сідати за мотоцикл і підтверджує, що ви засвоювали всі правила дорожнього руху та керування двоколісним транспортом.

Нижче ми зібрали найбільш поширені питання про процес навчання у київських автошколах та підготували експертні розгорнуті відповіді на кожне з них.
Найпоширеніші питання про навчання в мотошколах

Чи впливає погода та атмосферні явища на процес навчання в мотошколі?

Майбутніх водіїв, які вперше планують сідати за кермо мотоцикла і раніше не проходили навчання в автошколах, цікавить, як кліматичні умови Києва впливають на навчання в мотошколах? Це стосується, звісно, переважно осінньо-зимового сезону. Коли на дорозі спостерігаються підвищена вогкість, калюжі або внаслідок сильних морозів заледеніння води, слизька і доволі небезпечна поверхня.

Для новачків обидва ці випадки можуть стати серйозним випробуванням. Адже мотоцикл сам по собі є доволі незручним у керуванні в погану погоду. Під час погіршення погодних умов інструктори рекомендують дотримуватися оптимальних показників швидкості та прискорення. Якщо на дорозі сильна ожеледиця, навчання відбувається виключно на спеціально підготовленому майданчику без виїзду за його межі.

Чи можу я подарувати навчання в автошколі друзям або рідним?

Багато хто мріє отримати досвід керування мотоциклом, але відтягує цей процес, бо не хоче витрачати гроші на заняття і не впевнений у серйозності своїх намірів. Наскільки правильним рішенням є мотошкола як подарунок: чи варто дарувати курси з водіння мотоцикла?

Так, якщо ви впевнені, що людині такий подарунок сподобається. Тобто ваш родич або знайомий дійсно марить мотоциклом і бажає спробувати покерувати ним. Це може бути:

  • повноцінне навчання;
  • кілька базових занять, які дадуть зрозуміти: наскільки комфортно людина почуває себе за кермом мотоциклу і чи бажає продовжувати відвідування мотошколи.

Як підбирається мотоцикл під час навчання

Також багатьох новачків цікавить, як обрати відповідний стиль мотоцикла під час навчання: спортивний, класичний або туринг. Вибір стилю водіння буде залежати від:

  • типу мотоциклу, яким ви плануєте керувати;
  • категорії доріг та їхнього стану: траси, дороги в межах міста, бездоріжжя тощо;
  • вашого досвіду і вподобань.

Спортивний стиль підійде тим, хто любить гонки та швидкісну їзду. Туринг – тим, хто використовуватиме мотоцикл для дослідження ландшафтів. А класичний – оптимальне рішення для пересування в межах міста.

Ви також завжди можете проконсультуватися з інструктором, який знає усі тонкощі та нюанси стилю водіння мотоциклів. І допоможе вам визначитися з принципами керування транспортним засобом. Оскільки, наприклад гоночний спортивний стиль потребує суттєвого досвіду і вважається максимально екстремальним. Та навіть небезпечним. Мотоцикли для туризму відрізняється своїми особливостями. Зокрема, наприклад високою підвіскою та збільшеним дорожнім просвітом. Завдяки чому керувати ними можна у тому числі по бездоріжжю.

Саме від вибору стилю водіння буде залежати ваша безпека та комфорт. Під час навчання в мотошколі можна протестувати різні стилі керування мотоциклом та власне різні мотоцикли. І знайти той варіант, з яким ви себе почуватимете максимально зручно.
ПРО НАС
пр-т Визволителів, 1
(вул. В.Шимановського 2/1)
вул. Срібнокільска, 1-А
Дарниця
Позняки
© 2016 - 2024 Автошкола Twist
вул. Самійла Кішки (Маршала Конєва), 10/1
Іподром
Доступна оплата частинами від Monobank