Навчання в автошколі: нові принципи водіння та поради для вдосконалення навичок після отримання прав

Сьогодні автошкола Дарниця (Лівобережна) дає можливість упродовж кількох місяців отримати усі необхідні знання з нуля. Наприкінці залишається підтвердити здобуті навички проходженням іспиту. Після чого можна відразу сідати за кермо автомобіля.

Чого очікувати від першого заняття та як вдосконалювати керування автомобілем після отримання прав? Які нові принципи та особливості використовують сьогодні інструктори, складаючи програму? Ми підготували відповіді на усі ці запитання.
Навчання в автошколі: нові принципи водіння та поради

Як проходять уроки водіння

Багатьох майбутніх водіїв, особливо тих, хто вперше записується у автошколу, цікавить: як проходить перший урок водіння, очікування та реальність часто не співпадають. Адже деякі впевнені, що майже відразу їм можна буде випробувати себе як водія. Тобто сісти безпосередньо за кермо транспортного засобу.

Звісно, все відбувається далеко не так. І на початку потрібно пройти комплексну теоретичну базу. Засвоїти усе, що стосується:

  • правил дорожнього руху;
  • особливостей автомобіля: його техогляду, вміння розпізнавати будь-яких пошкодження та небезпеки.

І перший урок обов'язково теоретичний. Він може бути груповим або індивідуальним. Що стосується першого практичного заняття, тут також є свої особливості. Для початку потрібно визначити, якою категорією автомобіля ви плануєте керувати і вибрати тип коробки передач: автомат або механіка.

Перше заняття відбувається переважно на автодромі – спеціально обладнаному майданчику, який має:

  • зручну поверхню з правильними розмітками, дорожніми знаками, світлофорами, освітленням тощо;
  • розкладені перепони, які потрібно долати водієві.

І уже після того, як ви відточите основні навички на автодромі, можна у супроводі інструктора виїжджати у місто і навчатись на реальних обставинах і ситуаціях на дорозі.

Як почувати себе максимально впевнено після отримання прав

Отримання водійського посвідчення – важливий крок, який дозволяє вам сісти за кермо транспортного засобу. Однак навіть після здачі практичного іспиту водії часто почувають себе невпевнено. Як продовжувати вдосконалювати навички водіння після отримання прав, щоб уникнути цього дискомфорту? Не закидайте свій транспортний засіб. Регулярно сідайте за кермо машини і їздіть не лише за звичними маршрутами, але й незнайомими районами, вулицями. Шукайте нові шляхи для того, щоб дістатися на звичні для вас локації.

Також можна пройти курси для водіїв, які спрямовані на вдосконалення навичок водіння і отримання нових додаткових знань.

Що таке еко-водіння: нові принципи та підходи під час навчання у автошколі

Дедалі частіше інструктори сьогодні використовують принципи еко-водіння: чи навчають цьому в автошколах? Так, але далеко не в кожній. Головним принципом екологічного водіння є зменшення споживання палива під час керування транспортним засобом. Це також в подальшому допомагає суттєво зекономити на заправках. Тим паче ціни на бензин і дизельне паливо постійно і стрімко зростають.

Щоб дотримуватись принципів еко-водіння, інструктори вчать майбутніх водіїв передбачати трафік, водити на сталих швидкостях без постійного прискорення та вповільнення, завчасно перемикати передачі, використовувати, наприклад супутникову навігацію для найбільш короткого та простого маршруту.

Окрім турботи про екологію та економії грошей, такий підхід дозволяє також почувати себе більш безпечно і знижує ризики потрапляння у ДТП.
ПРО НАС
пр-т Визволителів, 1
(вул. В.Шимановського 2/1)
вул. Срібнокільска, 1-А
Дарниця
Позняки
© 2016 - 2024 Автошкола Twist
вул. Самійла Кішки (Маршала Конєва), 10/1
Іподром
Доступна оплата частинами від Monobank