Особливості та тривалість навчання в автошколі на механіці та автоматі

Записуючись до автошколи, ви отримуєте доступ до усіх транспортних засобів, які є у автопарку закладу. Сьогодні там представлено різні категорії машин: легкові чи вантажні, з бензиновим/дизельним двигуном або електрокари тощо. Проходити навчання дозволяється на тому виді транспортного засобу, яким ви в подальшому плануєте керувати у житті. Це робить курси більш ефективними. Оскільки ви набуваєте дійсно потрібних навичок.

Коли автошкола (Теремки) може видавати водійське посвідчення і чи існує особлива специфіка навчання на механіці і автоматі? Давайте детальніше розберемо.
Особливості та тривалість навчання в автошколі на механіці та автоматі

Скільки триває навчання у автошколі

Перше питання, яке цікавить потенційних водіїв – скільки місяців потрібно вчитися на права в Україні? Тут усе індивідуально, оскільки залежить головним чином від вашого графіку. В середньому весь процес навчання становить 1,5-2,5 місяці. Це з розрахунком на те, що ви будете регулярно відвідувати теоретичні та практичні заняття з оптимальною частотою – 2-3 рази на тиждень по 1-2 години урок.

Звісно, можна спробувати отримати права набагато швидше:

  1. За одним з нещодавніх законів водії допускаються до проходження теоретичного тесту без відвідування лекційних занять. Тобто ви можете в пришвидшеному порядку опанувати теоретичну базу самотужки. І записатися лише на проходження тестів.
  2. Часте відвідування автошколи. Ще одна стратегія, яка полягає у тому, що ви будете приходити на заняття 3-4 рази на тиждень. Це дозволить майже вдвічі скоротити термін навчання.

Курси водіїв завершуються іспитами. Затягується ситуація найчастіше через те, що майбутні водії не завжди з першого разу складають практичні іспити. Навіть теорія може відразу даватися далеко не всім. У такому разі потрібно записатися на повторне проходження перевірки, що відтерміновує отримання водійського посвідчення.

Як здавати на права на механіці та автоматі

Починається навчання в автошколі навіть не з теоретичних чи практичних занять, а з власне вибору закладу. Сьогодні ви можете знайти школу у різних районах Києва. Так, наприклад якщо ви живете на Теремках, вам більше актуальною буде автошкола, межі розташування якої – Голосіївський район.

Уже після знаходження закладу знайомтеся з тим, як відбувається там навчання. Ви можете одразу вибрати тип автомобілів. Особливо, якщо впевнені, що саме таким будете керувати в майбутньому. Загалом існує дві основні категорії транспортних засобів:

  1. Механіка. Вчитися на механічній коробці передач доволі складно, складніше, ніж на автоматичній. Однак все залежить від вашої швидкості опанування нових навичок та інформації. Більш того, навчання на механіці дозволяє в подальшому управляти автомобілем в тому числі із автоматичною коробкою передач. Тобто є більш універсальним та корисним. Скільки потрібно уроків водіння, щоб навчитись їздити на механіці? Зазвичай за стандартом достатньо 40 годин. Якщо одне заняття триває 1 годину, то, відповідно, потрібно від'їздити 40 занять.
  2. Автоматична коробка передач. Встановлена у більшості сучасних авто. Скільки здавати на права на автоматі – мінімальна кількість практичних занять така ж, як і на механічній коробці передач – тобто 40 годин.

До речі, ви можете помітно пришвидшити процес, якщо обиратимете заняття тривалістю не 1, а 1,5-2 години. Якщо плануєте добиратися до автошколи на громадському транспорті, краще обирати заклади біля метро. Так ви не спізнитесь і не пропустите заняття. А отже, не матимете потребу повторно проходити матеріал.
ПРО НАС
пр-т Визволителів, 1
(вул. В.Шимановського 2/1)
вул. Срібнокільска, 1-А
Дарниця
Позняки
© 2016 - 2024 Автошкола Twist
вул. Самійла Кішки (Маршала Конєва), 10/1
Іподром
Доступна оплата частинами від Monobank