Скільки зазвичай вчаться у автошколі

Процес опанування управління транспортним засобом доволі складний. Особливо для тих, хто не має жодного досвіду і дійсно сідає в авто і знайомиться з правилами дорожнього руху вперше. Саме тому потрібно заручитися допомогою досвідчених спеціалістів і записатися на заняття у автошколу. Інструктори мають необхідні знання та навички, які дозволяють швидше розібратися з тим, як управляти автомобілем.

Автошкола (Позняки) поєднує навчання теорії та практики, щоб ви могли відпрацьовувати отримання знання і набувати впевненості за кермом. Давайте детальніше розберемо, як відбувається процес навчання і що потрібно знати, записуючись на курси водіїв?
Скільки зазвичай вчаться у автошколі

Особливості навчання у автошколі

Для початку потрібно знайти автошколу. Тут одним з ключових факторів є місце розташування закладу. Адже вам потрібно буде на регулярній основі відвідувати заняття. Тож, якщо ви проживаєте в межах Осокорки, Харківська, Дарницький район, шукайте відповідні автошколи саме там.

Звісно, завжди є можливість записатися на онлайн уроки. Більшість сучасних автошкіл здійснюють у тому числі дистанційне навчання. Однак найбільшу ефективність продемонстрували заняття безпосередньо у навчальному кабінеті. До того ж, практику проходити дистанційно все одно не вдасться. А отже, вам потрібно буде приїжджати до автошколи.

Сам процес навчання триває 1,5-2 місяці і сьогодні складається з двох частин:

  1. Проходження теоретичного курсу. Полягає у опануванні базових знань про правила дорожнього руху, а також дорожні знаки. Завершується проходженням теоретичного тесту. Включає також окремий блок з правилами поведінки під час дорожньо-транспортної пригоди.
  2. Практичний курс. Головною метою є власне опанування навичок водіння на спеціальних тренувальних ділянках або безпосередньо в місті. Під час водіння з вами буде присутній інструктор з водіння. Автомобілі для практичних занять підбираються індивідуально – потрібно завчасно уточнити найменування машин, представлених в автопарку школи. Стандартами встановлена мінімальна кількість практичних уроків. Ви маєте відпрацювати не менше 40 годин. Після цього майбутні водії допускаються до проходження практичного іспиту, по завершенню якого можуть отримати водійське посвідчення.

Що робити, якщо не вдалося з першого разу скласти іспит? Таке трапляється і під час здачі тестів, і під час безпосередньо водіння на залік. Звісно, ви можете пройти повторну перевірку. Однак допускаються майбутні водії до повторного іспиту не раніше, ніж через 10 днів після першого.

Чи можна пропускати заняття

В автошколи зазвичай ходять у вихідний або після роботи. Тобто розклад вибудовується, виходячи перш за все з вашого робочого графіку. За напруженого графіка не завжди вдається зберегти можливість вчасно з'явитися на занятті. Тож не дивно, що час від часу учні цікавляться: скільки можна пропустити занять в автошколі?

Насправді все індивідуально. Потрібно запитувати у конкретного закладу про правила відвідування. Загалом пропуск занять допустимий. Однак, звісно, не рекомендований. Якщо за якоїсь причини ви не змогли відвідати офлайн або онлайн урок, можна зв'язатися з інструкторами та попросити відеоверсію готового матеріалу. У такому разі у вас буде можливість самостійно підготуватися за конкретною темою. А у разі виникнення питань вже звертатися до інструкторів.
ПРО НАС
пр-т Визволителів, 1
(вул. В.Шимановського 2/1)
вул. Срібнокільска, 1-А
Дарниця
Позняки
© 2016 - 2024 Автошкола Twist
вул. Самійла Кішки (Маршала Конєва), 10/1
Іподром
Доступна оплата частинами від Monobank