Як обрати дійсно хорошу автошколу: основні критерії пошуку

Сьогодні особливо у великих містах кількість автошкіл помітно зростає. Це змушує потенційних водіїв, які лише починають розбиратися з особливостями управління автомобілем, розриватися між вибором того чи іншого закладу.

Давайте детальніше розберемо: як дізнатися, чи хороша автошкола і на які критерії варто зважати, обираючи місце для навчання водіння авто?
Як обрати дійсно хорошу автошколу: основні критерії пошуку

На що звернути увагу, обираючи автошколу

Саме від вибраної автошколи і власне інструкторів буде залежати те, наскільки вам зрозумілою буде навіть найскладніша інформація. А отже, наскільки швидко ви зможете опанувати всі знання для успішної здачі теоретичного та практичного іспиту і подальшого отримання водійського посвідчення.

Що запитати під час вибору автошколи? Існує кілька особливих критеріїв, на які потрібно звертати увагу під час вибору закладу:

  1. Як далеко від вас знаходиться автошкола? Якщо ви проживаєте, наприклад у Дарницькому районі Києва, вам краще підійде автошкола Лівобережна (Дарниця). Головний критерій тут – шукати заклад, який знаходиться якомога ближче до вас. Особливо якщо ви плануєте регулярно відвідувати заняття після роботи або навчання. Якщо автошкола знаходиться дуже далеко, ви можете не встигати добиратися на потрібну годину. І більш того, витрачатимете набагато більше часу. Також доречно спитати, де саме відбуватимуться практичні заняття.
  2. Час проведення занять. Розклад зазвичай оголошується завчасно, щоб ви могли ознайомитися з графіком і зрозуміти, наскільки він відповідає вашому способу життя. Зазвичай сьогодні автошколи пропонують ранкові, вечірні заняття, а також групу вихідного дня. Тобто умови створюються абсолютно для всіх учнів. І ви можете підбирати час під свій робочий розклад. Розраховуйте графік таким чином, аби щотижня встигати відвідувати 2-3 заняття.
  3. Перелік транспортних засобів. Завчасно ознайомтеся з автопарком, який знаходиться у власності автошколи. За потреби вам можуть надати перелік усіх автомобілів, на яких здійснюється практичне навчання. І ви можете обрати тип транспортного засобу, на якому в подальшому плануєте їздити.
  4. Цінова політика закладу. Вартість навчання буде відрізнятися у різних автошколах. Вона складається з теоретичних та практичних годин, надання усієї необхідної методичної літератури. Додатково оплачуються збори на складання іспитів. Завчасно поцікавтеся вартістю занять, враховуючи те, що для здачі іспиту потрібно, наприклад пройти 40+ годин практики: тобто від 40 занять і більше.

Як проходить навчання у автошколі

Після того, як ви обрали автошколу, необхідно записатися на відвідування занять і оплатити послугу згідно зазначеного тарифу. Скільки днів на тиждень автошкола? Все залежатиме від того, наскільки швидко ви хочете закінчити навчання та отримати водійські права. В середньому тривалість навчання складає 1 місяць. Найбільш оптимальним варіантом є відвідування занять 2 рази на тиждень. Цього достатньо, щоб закріпити усі необхідні знання, не забути попередньо засвоєну інформацію тощо.

У випадку сильно загруженого графіку ви можете спланувати заняття таким чином, аби входити у так звану групу вихідного дня і відвідувати автошколу 1 раз на тиждень: у суботу або неділю (або ж у той день, коли у вас вихідний).

Втім, якщо ви плануєте дійсно якомога швидше отримати водійське посвідчення, відвідування автошколи потрібно зробити частішим. І збільшити кількість занять до 4-5 разів на тиждень. Дарницька автомобільна школа пропонує комплексне навчання з нуля, яке триває 2,5 місяці із можливістю проходити теоретичні та практичні заняття для успішного складання іспиту.
ПРО НАС
пр-т Визволителів, 1
(вул. В.Шимановського 2/1)
вул. Срібнокільска, 1-А
Дарниця
Позняки
© 2016 - 2024 Автошкола Twist
вул. Самійла Кішки (Маршала Конєва), 10/1
Іподром
Доступна оплата частинами від Monobank