Як здавати теоретичні іспити в автошколі

Перш ніж приступати до здачі практичного іспиту для отримання водійського посвідчення, необхідно продемонструвати знання теорії. Саме теоретичний блок дозволяє краще розібратися у керуванні транспортним засобом, запам'ятати усі ключові правила дорожнього руху, щоб в подальшому відпрацьовувати їх на практиці.

Автошколи (Київ) сьогодні не лише приймають здачу теоретичних іспитів, але й проводять комплексне навчання, дозволяючи водіям-початківцям пройти курси водіння і отримати усі необхідні знання. Давайте детальніше розберемо, як відбувається іспит та якими є правила його здачі?
Як здавати теоретичні іспити в автошколі

Особливості проведення теоретичних іспитів в автошколах

Будь-які екзамени для отримання водійського посвідчення складаються з 2-х основних частин. І першою з них є теорія. Вона дозволяє перевірити усі знання, набуті протягом проходження навчання у автошколах. Перевіряються зазвичай засвоєння правил дорожнього руху, а також найменування дорожніх знаків. Скільки запитань на іспитів в автошколі (Україна)? Здача теорії полягає у проходженні тестів, що складаються з 20 питань.

Зауважимо, що є певні обмеження з тривалості іспиту. І дати правильну відповідь вам необхідно протягом 20 хвилин після отримання бланку з питаннями. Перелік усіх питань можна подивитися завчасно. Їх більше 2000. Це дозволяє в домашніх умовах потренуватися та випробувати себе, аби бути більш впевненим вже під час офіційного іспиту.

Здається теоретична частина після того, як ви завершили навчання у автошколі.

Чи можна не вчити теорію в автошколі? Це питання особливо актуальне для майбутніх водіїв, які або вже раніше проходили навчання і їм достатньо просто повторити матеріал, або тим, хто надає перевагу самостійному вивченню усіх правил, норм та законів.

За вашим бажанням ви можете відмовитися від відвідування теоретичних занять і здати на водійські права, вивчаючи усю теоретичну базу самостійно. Для цього потрібно:

  1. Попередньо підготуватися за офіційними посібниками, що містять актуальну інформацію.
  2. Звернутися до найближчих сервісних центрів МВС та записатися на проходження теоретичного іспиту.
  3. Зазначити, що весь матеріал ви опанували самостійно без проходження навчання у автошколі.
  4. Скласти іспит, давши якомога більше правильних відповідей на тестові питання.

Що робити, якщо ви не склали іспит?

Не завжди водіям початківцям вдається з першого разу здати теоретичні іспити. Навіть якщо інструктор з водіння детально пояснив і провів усю необхідну кількість занять. Причиною цього може бути хвилювання та стрес, нестача часу на засвоєння інформації тощо.

Скільки разів можна не скласти теорію в автошколі? Насправді ніяких обмежень в цьому плані немає. Ви можете випробовувати себе стільки разів, скільки вам буде потрібно для успішного складання іспитів. Єдине правило полягає у тому, що повторно записуватися на проходження тестів можна лише тоді, коли з дати попереднього пройшло більше 5 днів. Самі обмеження стосуються лише проміжку часу – здають іспити не пізніше, ніж через рік після завершення навчання у автошколі. Якщо не дотриматись цієї вимоги, потрібно буде повторно відвідувати заняття.

Розуміючи як проходить теоретичний іспит, здати не права стає помітно легше. Головне не боятися самого процесу. Тим паче, що, відвідуючи заняття в автошколі та ознайомившись з усіма питаннями, що можуть бути під час перевірки, ви зможете почувати себе набагато впевненіше.
ПРО НАС
пр-т Визволителів, 1
(вул. В.Шимановського 2/1)
вул. Срібнокільска, 1-А
Дарниця
Позняки
© 2016 - 2024 Автошкола Twist
вул. Самійла Кішки (Маршала Конєва), 10/1
Іподром
Доступна оплата частинами від Monobank